Skip to main content

Wspólnoty mieszkaniowe

Urządzenia jak bramy i szlabany, będące w stałym użytkowaniu, wymagają regularnej konserwacji i nadzoru. Producenci zalecają cykliczne przeglądy w celu wykrycia i wymiany zużytych lub uszkodzonych części, zanim dojdzie do awarii, co mogłoby spowodować przerwy w ich funkcjonowaniu. Nawet drobne działania takie jak regulacje, dokręcanie połączeń mechanicznych, smarowanie czy czyszczenie z brudu mają istotny wpływ na sprawność tych urządzeń. Jest powszechnie wiadomo, jak kłopotliwe są awarie, które prowadzą do unieruchomienia bram i szlabanów.

Dla zapobieżenia takim sytuacjom oraz długotrwałemu przestoju urządzeń, proponujemy podpisanie stałej umowy na konserwację.

Dzięki temu zyskują Państwo:

Zmniejszone ryzyko awarii

Miesięczne przeglądy urządzeń

Szybką reakcję naszych serwisantów na zgłoszone awarie

Natychmiastowe usuwanie drobnych usterek, często już w ciągu kilku godzin od zgłoszenia

Naprawę poważniejszych usterek, które wymagają wymiany części, w ciągu trzech dni od zgłoszenia

Oszczędność kosztów związanych z naprawami

Wydłużenie żywotności serwisowanych bram, szlabanów i napędów

Możliwość zakupu nadajników z zakodowaniem i dostawą do klienta

Opłaty za robociznę jedynie w wyjątkowych przypadkach, takich jak użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem, uszkodzenia spowodowane wandalizmem lub kolizją z pojazdem, przeróbki, modyfikacje lub całkowita wymiana bramy lub automatyki

Używanie oryginalnych części zamiennych

Po każdym przeglądzie dostarczamy klientowi szczegółowy raport, zawierający informacje o wykonanych czynnościach, stanie technicznym urządzeń oraz ewentualnych zalecanych naprawach.

Posiadamy stałe zapasy części serwisowych oraz zawarliśmy umowy z producentami bram i automatyki, takimi jak Hörmann, Came, NICE, FAAC, „Wiśniowski”, co gwarantuje naszym klientom szybką dostawę oraz pełen wybór produktów.

Oferujemy różne opcje czasu reakcji na zgłoszenia serwisowe, w zależności od potrzeb klienta: 2, 4, 6, 8, 12 lub 24 godziny od momentu zgłoszenia. Czas reakcji jest uzależniony od podpisanej umowy na stałą konserwację.

Podczas cyklicznych, miesięcznych przeglądów szczególną uwagę zwracamy na:

  • Bramy segmentowe (garażowe)
  • Bramy ogrodzeniowe
  • Szlabany

W ramach tych przeglądów wykonujemy wizualne sprawdzenie, regulacje, smarowanie oraz usuwanie drobnych usterek.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.