Skip to main content

Bram Serwis Koszalin

Rozwiązania dla wymagających

Bram Serwis to autoryzowany przedstawiciel wiodących producentów, takich jak Wiśniowski, Nice, BFT, Mart-Tom czy Redan. Od 20 lat pomagamy naszym klientom znaleźć najlepsze rozwiązania dla ich domów oraz posesji. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu oraz serwisie bram, możesz u nas zamówić między innymi bramy segmentowe, roletowe lub rozwierne.

Bramy garażowe Koszalin naszej produkcji wyróżniają się przede wszystkim jakością i funkcjonalnością oraz estetyką wykonania. Szeroka paleta kolorów i powierzchni pozwala na dopasowanie wyglądu bramy garażowej do budynków wykończonych w każdym stylu.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, dlatego też bramy do garażu Koszalin to projekty należące do najbardziej innowacyjnych na rynku. Dbamy również o to, aby nasze bramy były zgodne z najnowszymi standardami technologicznymi.

Nasz priorytet to wygoda użytkowania, dlatego wyposażamy produkty w najnowocześniejsze rozwiązania. Bramy garażowe Koszalin to nie tylko elegancki wygląd, ale też duża odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Automatyka bramowa Koszalin – poznaj jej zalety

Automatyka bramowa należy niemal w każdym przypadku do standardowego wyposażenia bramy garażowej. Ich główną zaletą jest z pewnością wygoda obsługi – za pomocą nadajnika bez konieczności wychodzenia z samochodu. Sprawdzi się to szczególnie podczas deszczowej pogody oraz zimą. Napędy do bram Koszalin są więc rozwiązaniem, na które z pewnością warto się zdecydować.

Dlaczego warto wybrać bramy garażowe Koszalin?

Bezpieczeństwo

gwarancją bezpieczeństwa naszych produktów jest niezawodność bramy oraz dobór odpowiednich rozwiązań takich jak zabezpieczenie w przypadku pęknięcia linki i sprężyny czy też kształt panelu nie pozwalający na przygniecenie palców.

Montaż

kupując bramy garażowe Koszalin możesz mieć pewność, że ich montaż będzie przeprowadzony właściwie.

Trwałość

jakość wykonania głównych elementów bram wpływają na żywotność końcowego produktu. Dlatego też elementy takie jak napędy do bram Koszalin są najwyższej jakości i gwarantują trwałość produktu przez wile lat.

Wygląd

brama garażowa jest istotnym elementem elewacji, zwracamy więc szczególną uwagę na jej odpasowanie do pozostałych elementów domu.

Bogata oferta i konkurencyjne ceny to nie jedyne zalety naszej firmy. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę – prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, więc uzyskasz od nas pomoc także po okresie gwarancyjnym.

Brak odpowiedniego serwisu bram lub ich nieprawidłowe użytkowanie może być przyczyną problemu z wjazdem do domu, ale również stwarza zagrożenie dla użytkownika. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów świadczymy usługi serwisowe.

Często zdarza się również, że powodem problemu w bramą jest automatyka. Mimo stosowaniu produktów najwyższej jakości, jakimi są napędy do bram Koszalin, urządzenia te ulegają czasami awariom. Warto więc wykonywać regularne przeglądy automatyki, jak i samej bramy garażowej. Pomoże to uniknąć poważnych awarii uniemożliwiających użytkowanie.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Koszalina i okolic do kontaktu – razem wybierzemy idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Podaj w treści wiadomości:
– szerokość otworu*:
B – wysokość otworu*:
C – głębokość garażu:
D – wysokość nadproża:
E – miejsce z lewej:
F – miejsce z prawej:
Telefon kontaktowy, oraz miejscowość.