Skip to main content

Firma Bram Serwis

od 20 lat

zajmuje się projektowaniem, wykonaniem, montażem i serwisem bram, ogrodzeń oraz automatyką.

Posiadamy duże doświadczenie, ciągle się rozwijając, służymy pomocą w wyborze produktów.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem najlepszych producentów: Wiśniowski, Nice, BFT, Mar-Tom oraz Came. Nasza firma zapewnia Państwu kompleksową obsługę. Aby nasi klienci byli spokojni prowadzimy serwis zarówno w czasie gwarancji jak i jesteśmy do usług również po okresie gwarancyjnym.

Firma "BRAM SERWIS" jest autoryzowanym Partnerem Handlowym firm:

WIŚNIOWSKI

to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie. Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom. Znamy rynek i wyznaczamy jego kierunki. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Potwierdzeniem jakości naszych produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

Nice Polska

istnieje na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet. Nice dostarcza pełen asortyment począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szablonów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową – siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. „Nice ułatwia życie” – to hasło i jednocześnie misja firmy. Produkty Nice zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort a to, co je wyróznia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i ziezawodność. Z firmą współpracuje ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

BFT

od 1980 roku działa w branży automatyki do bram, garaży i drzwi. Firma BFT jest marką rozpoznawaną na całym świecie, a ich produkty cieszą się świetną opinią. Poprzez wykorzystanie innowacyjnych produktów BFT, z dnia na dzień, jakość życia ulega poprawie. Produkty te zaspakajają coraz więcej potrzeb, zwłaszcza luksusu, wygody i bezpieczeństwa. Firma BFT inteligentnie interpretuje te potrzeby, opracowując i realizując bogatą gamę produktów zaawansowanych technologicznie i elastycznych, które będą w stanie zaspokoić wszelkie wymagania dotyczące automatyki do domów i budynków: bramy, garaże, rolety i drzwi.

MARTOM

została utworzona w 1999 roku. Zarządzanie firmy oparte jest o system Lean Management, w którym priorytetem jest, by klient otrzymał produkt o najwyższej jakości, spełniający jego wymagania zarówno co do estetyki, funkcjonalności, precyzji wykonania, jak i punktualności otrzymania produktu gotowego – dokładnie na czas. Stąd niezwykle istotne jest dla nas nieustanne doskonalenie wszystkich procesów zachodzących na każdym etapie produkcji.

CAME

to międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów i rozwiązań z dziedziny automatyki do bram, systemów parkingowych, systemów domofonowych, kontroli dostępu, słupków parkingowych oraz inteligentnego domu.