Rolety, żaluzje oraz markizy

Rolety, żaluzje i markizy to nie tylko elementy dekoracyjne, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter, ale też pełną funkcję ochronną. Dzięki tym systemom ochronisz swoje pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się oraz działaniem promieni słonecznych.

Rolety

Rolety są najchętniej wybieranym systemem ochrony przed promieniami słonecznymi przez właścicieli domów. Jednak ten rodzaj dekoracji można spotkać nie tylko w prywatnych posesjach. To komfortowe rozwiązanie jest też chętnie wybierane w firmach, ponieważ nie tylko zapewniają cień pracownikom biura, który jest istotny w upalne dni, ale też zatrzymują ciepło w czasie zimy. Oprócz tego rolety gwarantują mieszkańcom bezpieczeństwo, a także spokój i ciszę (minimalizują hałas dobiegający z ulicy).

Markizy

Markizy to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zapewnić sobie cień w upalne dni na tarasie lub balkonie. Dzięki markizom nie tylko chronisz się przed intensywnym działaniem promieni słonecznych, ale też są one doskonałą osłoną przed deszczem czy wiatrem.

Żaluzje

Żaluzje to kolejna nowoczesna osłona okienna, którą można coraz częściej spotkać w naszych oknach. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość swobodny regulowania lamelek. Żaluzje nie tylko pełną funkcję ochroną, ale są też piękną dekoracją. W szczególności elegancko prezentują się żaluzje drewniane, które są coraz chętniej wybierane przez klientów.

Plisy

Plisy to bardzo komfortowe i eleganckie rozwiązanie, na które coraz chętniej się decydujemy. Ta forma osłony okiennej pozwala nie tylko ochronić się przed promieniowaniem słonecznym, ale też ma opcję stopnia regulowania zacienienia wnętrza. Oczywiście, podobnie jak inne osłony okienne, chronią Twoją prywatność przed ciekawskimi gapiami.

Rolety rzymskie

Praktyczne, wygodne i eleganckie – te 3 słowa najlepiej opisują rolety rzymskie, które są idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. Rolety rzymskie, podobnie jak inne osłony okienne, są nie tylko dekoracją, ale pełnią też funkcję ochroną przed promieniami słonecznymi czy ciekawskimi spojrzeniami przechodniów. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko elegancki wygląd, ale też możliwość kilku systemów sterowania. Dzięki temu dopasujesz rolety rzymskie do swoich potrzeb.

Moskitiery

Zadaniem moskitiery jest ochrona naszych wnętrz przed owadami i insektami, które próbują dostać się do naszego domu. To proste i estetyczne rozwiązanie pozwoli Ci zapomnieć o irytujących komarach oraz innych owadach, a dodatkowo będzie się pięknie prezentowało w Twoich oknach. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości moskitiery firmy Redan.