Automatyka bramowa

Wracasz do domu, pada deszcz czy śnieg... Lepiej pozostać w samochodzie niż mocować się z otwieraniem bramy, nasze automaty zrobią to dla Ciebie. Automatyka bramowa to gwarancja wygody i szczypta luksusu w naszych własnych domach. Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się sam!

Automatyka bram garażowych

Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Napędy do bram garażowych są gwarancją komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata, oszczędzając czas i energię.

Automatyka bram ogrodzeniowych przesuwnych

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy. Nasza oferta to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.

Automatyka bram ogrodzeniowych dwuskrzydłowych

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. W ofercie Nice znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Napędy do bram Nice to jednocześnie doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania w estetycznym wydaniu.

Zapory i szlabany drogowe. Systemy kontroli dostępu

Szlabany elektromechaniczne są najczęściej stosowanym typem szlabanów. Głównym elementem szlabanu jest motoreduktor składający się z silnika zasilanego napięciem 24V zapewniającym szybką i sprawną pracę. Nowoczesne szlabany elektromechaniczne Nice idealnie nadają się do obiektów publicznych, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorstw i zastosowań przemysłowych.

Szlabany elektromechaniczne są rozwiązaniem bardzo ekonomicznym - nie wymagają specjalnych czynności konserwacyjnych, ale przy intensywnym użytkowaniu zalecane jest dokonywanie okresowych przeglądów. W naszych warunkach klimatycznych właśnie ten rodzaj szlabanów spisuje się najlepiej.

Domofony

Nieodzownym elementem wyposażenia każdego domu lub mieszkania są domofony. Jest to prosty i znany sposób na kontrolowanie dostępu do naszej posiadłości, dzięki czemu zapewniamy sobie oraz naszym bliskim bezpieczeństwo. Proponujemy Ci domofony firmy ACO.

Wideodomofony

Wideodomofony, nazywane również wideofonami, stwarzają więcej możliwości niż zwykłe domofony. Pozwalają nie tylko usłyszeć dzwoniącą osobę, ale też umożliwiają jej zobaczenie. Funkcja jest dostępna dzięki kamerze, która montowana jest w okolicach drzwi wejściowych albo bramy wjazdowej. Zaletami wideofonów są: prosta, wygodna obsługa, wysoki poziom bezpieczeństwa i niska eksploatacja.